Адреса: Grzędy.

Plac Poleasingowy PKO Leasing S.A
Al. Krakowska 44
05-555 Grzędy
Показати на карті

Години праці:
Понеділок - Пятниця: 9:00 - 17:00
Субота: ЗАКРИТО
Неділя: ЗАКРИТО

Наші консультанти:
Транспортні засоби - Sandra Szlasa
тел.: +48 660466872
e-mail: sandra.szlasa@pkoleasing.pl

Транспортні засоби - Anna Dobrowolska
тел.: +48 722032649,
e-mail: anna.dobrowolska@pkoleasing.pl

Машини та пристрої - Michał Zarzycki
тел.: +48 722020809
e-mail: michal.zarzycki@pkoleasing.pl
Голова площі:
Tomasz Kurek
тел.: +48 666 032 681,
e-mail: tomasz.kurek@pkoleasing.pl
Фінансування:
Agnieszka Pelc
тел.: +48 694 493 920,
e-mail: agnieszka.pelc@pkoleasing.pl

Filip Dzięciołowski
тел.: +48 723693337
e-mail: filip.dzieciolowski@pkoleasing.pl

Адреса Słomczyn

Plac Poleasingowy PKO Leasing S.A
Słomczyn 81
05-600 Grojec
Показати на карті

Години праці:
Понеділок - Пятниця: 9:00 - 17:00
Субота: ЗАКРИТО
Неділя: ЗАКРИТО

Наші консультанти:
Транспортні засоби - Maciej Skrobisz
тел.: +48 721211802
e-mail: maciej.skrobisz@pkoleasing.pl

Maszyny i urządzenia - Michał Zarzycki
тел.: +48 722020809
e-mail: michal.zarzycki@pkoleasing.pl
Фінансування:
Agnieszka Pelc
тел.: +48 694 493 920,
e-mail: agnieszka.pelc@pkoleasing.pl

Filip Dzięciołowski
тел.: +48 723693337
e-mail: filip.dzieciolowski@pkoleasing.pl

Контакт на номер інфолінії : +42 253 96 67
З усіма питаннями Ви також можете звертатися за адресою: poleasingowy@pkoleasing.pl