Адреса Ostrowiec

Poleasingowy Square компанії PKO Leasing S.A.
Ostrowiec 1a

05-650 Ostrowiec
Показати на карті

Години праці:
Понеділок - Пятниця: 9:00 - 17:00
Субота: ЗАКРИТО
Неділя: ЗАКРИТО

Наші консультанти::
Magdalena Szonert
Тел.: +48 660 466 872
e-mail: magdalena.szonert@pkoleasing.pl

Anna Dobrowolska
Тел.: +48 722 032 649
e-mail: anna.dobrowolska@pkoleasing.pl

Michał Sadłowski
Тел.: +48 722 032 848
e-mail: michal.sadlowski@pkoleasing.pl


Aleksander Nowakowski
Тел.: +48 666 032 654
e-mail: aleksander.nowakowski@pkoleasing.pl

Robert Kalbarczyk
Тел.: +48 722 032 668
e-mail: robert.kalbarczyk@pkoleasing.pl

Arkadiusz Błaszczykowski
Tel.: +48 668 524 282
e-mail: arkadiusz.blaszczykowski@pkoleasing.pl

Фінансування:
Agnieszka Pelc
Тел.: +48 694 493 920
e-mail: agnieszka.pelc@pkoleasing.pl

Filip Dzięciołowski
Тел.: +48 723 693 337
e-mail: filip.dzieciolowski@pkoleasing.pl

Адреса Słomczyn

Poleasingowy Square компанії PKO Leasing S.A
Słomczyn 70
05-600 Grójec
Show on the map

Години праці:
Понеділок - Пятниця: 9:00 - 17:00
Субота: ЗАКРИТО
Неділя: ЗАКРИТО

Наші консультанти::
Magdalena Szonert
Tel.: +48 660 466 872
e-mail: magdalena.szonert@pkoleasing.pl

Anna Dobrowolska
Tel.: +48 722 032 649
e-mail: anna.dobrowolska@pkoleasing.pl

Michał Sadłowski
Tel.: +48 722 032 848
e-mail: michal.sadlowski@pkoleasing.pl

Aleksander Nowakowski
Tel.: +48 666 032 654
e-mail: aleksander.nowakowski@pkoleasing.pl

Robert Kalbarczyk
Tel.: +48 722 032 668
e-mail: robert.kalbarczyk@pkoleasing.pl
Фінансування:
Agnieszka Pelc
Tel.: +48 694 493 920
e-mail: agnieszka.pelc@pkoleasing.pl

Filip Dzięciołowski
Tel.: +48 723 693 337
e-mail: filip.dzieciolowski@pkoleasing.pl


Контакт на номер інфолінії : +42 253 96 67
З усіма питаннями Ви також можете звертатися за адресою: poleasingowy@pkoleasing.pl