Адреса Grzędy

Plac Poleasingowy PKO Leasing S.A
Al. Krakowska 44
05-555 Grzędy
Показати на карті

Години праці:
Понеділок - Пятниця: 9:00 - 17:00
Субота: ЗАКРИТО
Неділя: ЗАКРИТО

Наші консультанти::
Транспортні засоби – Magdalena Szonert
Тел.: +48 660 466 872
e-mail: magdalena.szonert@pkoleasing.pl

Транспортні засоби - Anna Dobrowolska
Тел.: +48 722 032 649
e-mail: anna.dobrowolska@pkoleasing.pl

Транспортні засоби - Michał Sadłowski
Тел.: +48 722 032 848
e-mail: michal.sadlowski@pkoleasing.pl


Транспортні засоби – Aleksander Nowakowski
Тел.: +48 666 032 654
e-mail: aleksander.nowakowski@pkoleasing.pl

Транспортні засоби – Robert Kalbarczyk
Тел.: +48 722 032 668
e-mail: robert.kalbarczyk@pkoleasing.pl
Фінансування:
Agnieszka Pelc
Тел.: +48 694 493 920
e-mail: agnieszka.pelc@pkoleasing.pl

Filip Dzięciołowski
Тел.: +48 723 693 337
e-mail: filip.dzieciolowski@pkoleasing.pl

Адреса Słomczyn

Plac Poleasingowy PKO Leasing S.A
Słomczyn 81
05-600 Grojec
Показати на карті

Години праці:
Понеділок - Пятниця: Для того, щоб оглянути предмет аукціону або забрати куплену річ, необхідно зв’язатися з нами телефоном або електронною поштою, щоб домовитись про дату та час зустрічі.
Субота: ЗАКРИТО
Неділя: ЗАКРИТО


Контакт на номер інфолінії : +42 253 96 67
З усіма питаннями Ви також можете звертатися за адресою: poleasingowy@pkoleasing.pl