Adres Grzędy

Plac Poleasingowy PKO Leasing S.A
Al. Krakowska 44
05-555 Grzędy
Pokaż na mapie

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: NIECZYNNE
Niedziela: NIECZYNNE

Nasi doradcy:
Pojazdy - Sandra Szlasa
tel.: +48 660466872
e-mail: sandra.szlasa@pkoleasing.pl

Pojazdy - Anna Dobrowolska
tel.: +48 722032649,
e-mail: anna.dobrowolska@pkoleasing.pl

Maszyny i urządzenia - Michał Zarzycki
tel.: +48 722020809
e-mail: michal.zarzycki@pkoleasing.pl
Kierownik placu:
Tomasz Kurek
tel.: +48 666 032 681,
e-mail: tomasz.kurek@pkoleasing.pl
Finansowanie:
Agnieszka Pelc
tel.: +48 694 493 920,
e-mail: agnieszka.pelc@pkoleasing.pl

Filip Dzięciołowski
tel.: +48 723693337
e-mail: filip.dzieciolowski@pkoleasing.pl

Adres Słomczyn

Plac Poleasingowy PKO Leasing S.A
Słomczyn 81
05-600 Grojec
Pokaż na mapie

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: NIECZYNNE
Niedziela: NIECZYNNE

Nasi doradcy:
Pojazdy - Maciej Skrobisz
tel.: +48 721211802
e-mail: maciej.skrobisz@pkoleasing.pl

Maszyny i urządzenia - Michał Zarzycki
tel.: +48 722020809
e-mail: michal.zarzycki@pkoleasing.pl
Finansowanie:
Agnieszka Pelc
tel.: +48 694 493 920,
e-mail: agnieszka.pelc@pkoleasing.pl

Filip Dzięciołowski
tel.: +48 723693337
e-mail: filip.dzieciolowski@pkoleasing.pl

Kontakt pod nr infolinii : +42 253 96 67
Wszelkie pytania mogą Państwo kierować również na adres:poleasingowy@pkoleasing.pl