Adres Ostrowiec

Plac Poleasingowy PKO Leasing S.A
Ostrowiec 1a

05-650 Ostrowiec
Pokaż na mapie

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: NIECZYNNE
Niedziela: NIECZYNNE

Nasi doradcy:
Magdalena Szonert
Tel.: +48 660 466 872
e-mail: magdalena.szonert@pkoleasing.pl

Anna Dobrowolska
Tel.: +48 722 032 649
e-mail: anna.dobrowolska@pkoleasing.pl

Michał Sadłowski
Tel.: +48 722 032 848
e-mail: michal.sadlowski@pkoleasing.pl


Aleksander Nowakowski
Tel.: +48 666 032 654
e-mail: aleksander.nowakowski@pkoleasing.pl

Robert Kalbarczyk
Tel.: +48 722 032 668
e-mail: robert.kalbarczyk@pkoleasing.pl

Finansowanie:
Monika Matuszkiewicz
Tel.: +48 694 493 466
e-mail: monika.matuszkiewicz@pkoleasing.pl

Filip Dzięciołowski
Tel.: +48 723 693 337
e-mail: filip.dzieciolowski@pkoleasing.pl

Adres Słomczyn

Plac Poleasingowy PKO Leasing S.A
Słomczyn 70

05-600 Grójec
Pokaż na mapie

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: NIECZYNNE
Niedziela: NIECZYNNE

Nasi doradcy:
Magdalena Szonert
Tel.: +48 660 466 872
e-mail: magdalena.szonert@pkoleasing.pl

Anna Dobrowolska
Tel.: +48 722 032 649
e-mail: anna.dobrowolska@pkoleasing.pl

Michał Sadłowski
Tel.: +48 722 032 848
e-mail: michal.sadlowski@pkoleasing.pl

Aleksander Nowakowski
Tel.: +48 666 032 654
e-mail: aleksander.nowakowski@pkoleasing.pl

Robert Kalbarczyk
Tel.: +48 722 032 668
e-mail: robert.kalbarczyk@pkoleasing.pl
Finansowanie:
Monika Matuszkiewicz
Tel.: +48 694 493 466
e-mail: monika.matuszkiewicz@pkoleasing.pl

Filip Dzięciołowski
Tel.: +48 723 693 337
e-mail: filip.dzieciolowski@pkoleasing.pl


Kontakt pod numerem infolinii : +42 253 96 67
Wszelkie pytania mogą Państwo kierować również na adres:: poleasingowy@pkoleasing.pl